Site audit

Веб – студія “BigFish” постійно збільшує свої знання в області ефективності реклами в інтернеті. Завдяки нашим різноманітним аудитам сайтів, кожен Замовник зможе знайти відповіді на будь-які питання, пов’язані з підвищенням ефективності сайтів, рекламних кампаній і проектів, аналізом продають здібностей сайту. Ми з задоволенням готові взятися за різні види аудитів, представлених нижче. Просто поставте нам таке завдання!

Комплексний аудит сайту

Якщо Ви ставите питаннями аналізу ефективності свого ресурсу і вважаєте за краще приймати будь-які рішення на основі аналітичної інформації, то вам необхідний комплексний аналіз сайту. Детальний аналіз вашого проекту, проведений нашими експертами, і отриманий по його закінченню звіт з рекомендаціями щодо доопрацювання і поліпшення ресурсу, дозволить збільшити ефективність вашого сайту. Дана послуга буде корисна вам і в тому випадку, якщо ви плануєте замовити для свого ресурсу послуги з просування і контекстній рекламі, але перш хочете зрозуміти, в якому стані знаходиться ресурс і що потрібно зробити, щоб старт був максимально успішним.

У комплексний аудит сайту входить:

 • Аудит на основі веб-аналітики сайту
  Покаже аналіз аудиторії сайту в різних зрізах, а також дасть розуміння, чи відповідають цілі ресурсу очікуванням відвідувачів на сайті. Будуть надані рекомендації щодо поліпшення різних показників сайту
  Аналіз продають здібностей сайту
  Аналіз зручності користування сайтом, аудит контенту на сайті, а також аналіз елементів залучення відвідувачів в процес продажів дозволить зрозуміти, наскільки розвинені продають здатності вашого ресурсу.
 • Аналіз якості пошукової оптимізації
  Впровадження рекомендацій, отриманих за результатами аналізу якості пошукової оптимізації, дозволить сприяти ефективному просуванню ресурсу і потрапляння його в ТОП видачі пошукових систем.
  Технічний аудит сайту
  Допомагає визначити якість верстки і програмування, а також зрозуміти, чи існують і наскільки серйозні проблеми відображення або повільного завантаження у сайту.