Розкрутка і просування сайтів

Ефективне створення сайтів в веб-студії “BigFish”

“BigFish” займається створенням сайтів вже не перший рік, завжди пропонуючи своїм клієнтам професійну роботу і належний ефект від нашої роботи. Одні все ще вірять в так зване «сарафанне радіо», коли люди розповідають один одному про те, яка компанія надає послуги краще і якісніше, а інші публікують інформацію про себе в місцевих ЗМІ (газети, журнали, радіо, телебачення). І лише деякі розуміють, що на сьогоднішній день кращою рекламою є власний інтернет ресурс, який при грамотній і професійній розкрутці може зробити їх бізнес прибутковим і цікавим для їх клієнтів.

Розкрутка і просування сайтів

Ми готові запропонувати Вам найкращий і найсучасніший спосіб, який дозволить зацікавленим у Ваших послугах або товарах людям дізнатися про Вас неймовірно швидко – розробку і просування сайтів. Саме в інтернеті люди зараз шукають те, що їм потрібно, відвідуючи сторінки сайтів різних компаній і аналізуючи інформацію з них. Створити сайт сьогодні може дозволити собі будь-яке підприємство, адже ціни на даний вид робіт в нашій студії завжди доступні і вигідні. Просунуті компанії вже забули про те, що таке марна трата грошей на рекламу на радіо чи в різних газетах і глянцевих журналу. Вони зробили правильний вибір, довіривши успіх свого бізнесу і діяльності власним веб-ресурсу, витрачаючи на його розкрутку і підтримку розумні кошти. Ми займаємося створенням сайтів у всіх містах України, а також працюємо з близьким і далеким зарубіжжям. Сьогодні ми пропонуємо Вам не просто розробку сайтів, а й:

Просування сайтів (розкрутка сайту)

  • Обслуговування та підтримка сайтів.
  • Наповнення сайтів унікальним контентом (копірайтинг, рерайтинг, seo-копірайтинг).
  • Рекламні тексти, слогани та інші текстові послуги.
  • Робота з соціальними мережами.
  • Контекстна реклама.
  • Оптимізація сайтів.
  • Розміщення сайтів (хостинг).
  • Створення інтернет-магазину.
  • Аудит сайту (виявлення помилок і недоліків на сайті, рекомендації щодо покращення сайту).

Таким чином, ми надаємо повний комплекс послуг по створенню, наповненню і просуванню сайтів в пошукових системах. Основну увагу ми приділяємо індивідуальній роботі з нашими клієнтами, з огляду на при розробці та просуванні всі їхні вимоги, побажання, а також їх бюджет, який вони планують витратити на ці роботи. Порахуйте самі, скільки Ви щомісяця витрачаєте коштів на розміщення реклами в газетах, на радіо або на телебаченні, забуваючи про таку унікальної рекламної майданчику, як Інтернет, в якому набагато більше людей, зацікавлених у Ваших послугах і товарах.
Ми пропонуємо Вам розумно і виправдано витрачати кошти на рекламу Ваших товарів і послуг, зробивши Вашу рекламну кампанію по-справжньому ефективною, дієвою і найголовніше, менш витратною, ніж в інших рекламних джерелах.

Ми здатні зробити Ваш бізнес прибутковим в мережі інтернет!