Реклама в youtube

В даний час Інтернет, безумовно, є найбільш підходящою середовищем для просування свого бренду. Безліч інтернет-ресурсів можуть використовуватися для цих цілей. Одним з найбільш ефективних ресурсів для просування є відео-хостинг YouTube.

Це величезне співтовариство, що складається з сотень мільйонів людей, які кожен день переглядають понад мільярд роликів і завантажують 20 годин відео щохвилини. Тут відкриті нескінченні можливості для великих і малих рекламодавців, які можуть познайомити потенційних клієнтів з брендом і отримати від них же відгуки на свій товар.
Це стає можливим завдяки сервісів, за допомогою яких можна залишати коментарі, оцінювати чужі коментарі і виставляти рейтинг переглянутих відеороликів.

Наведемо яскравий приклад можливостей просування в YouTube: власник інтернет – магазину з продажу краваток зняв детальний відеоролик, яка описує всілякі способи зав’язування краватки. За чотири роки перебування відео на Youtube він отримав більше 5 000 000 переглядів. А його бізнес значно виріс завдяки цьому відео і став досить відомим. Адже 5 000 000 переглядів порівняти хіба що рекламою на телебаченні. Звідси випливає висновок, що просування відео на Youtube можна використовувати практично для всіх сфер бізнесу.

Для просування в YouTube ми пропонуємо наступні послуги:

  • створення і оформлення особистий обліковий запис (канал)
  • розробка стратегії зйомки відео-роликів і їх публікації
  • створення і поширення вірусної відео-реклами